درباره پاکنام فود

کمی درباره شرکت پاکنام بهنوش آویژه اترک (پاکنام فود)


شرکت پاکنام درسال 1394 به منظور تامین بخشی از نیازبازار محصولات غذایی کشور تاسیس گردیدوبا برند تجاری برسادیس فعالیت خودرا درفازاول با بسته بندی انواع چای آغاز کرد. پاکنام با سرلوحه قراردادن تولید محصولات با کیفیت وسالم درحال گسترش وتکمیل سبدمحصولات غذایی خود است.

فعالیت های شرکت در زمینه تولید، تهیه، توزیع و بسته بندی کلیه فرآورده های غذایی می باشد.

کمی درباره سامانه و نحوه پرداخت اقساطی

این سامانه با هدف افزایش قدرت خرید مردم و امکان خرید محصولات و استفاده از خدمات به صورت اعتباری و با بازپرداخت اقساطی با کارمزد قرض الحسنه راه اندازی شده است. پاکنام فود با پشتوانه برخی ازارگان های دولتی امکان خدمات آسان، برای اقشار کم درآمد و کارمندان محترم و بازنشستگان و … را فراهم نموده و در حال حاضر آماده همکاری می باشد.

در ضمن راهکار، خرید اعتباری و اقساطی آسان وکم هزینه در این سامانه، کاری کرده تا کاربران بتوانند با بهره مندی از امتیازات متنوع، خرید های کم هزینه تر را برای خود رقم بزنند. پیوستن سازمانها و ادارات و ارگان های مختلف به سامانه فروشگاه اینترنتی پاکنام فود، به افزایش قابل توجه منابع رفاهی و قدرت خرید پرسنل آنها را در پی خواهد داشت.

یکی دیگر از ویژگی های سامانه فروشگاه اینترنتی پاکنام فود برخورداری از طیف گسترده ای از پذیرندگان( ارائه دهنده گان محصولات و خدمات ) در سراسر کشور است، و در شرایط کنونی که اغلب کسب و کارها به دلیل شیوع بیماری کرونا با مشکلات جدی مواجه شده اند و با مسائل اقتصادی مختلفی دست و پنجه نرم می کنند آغاز به کار سامانه پاکنام فود می تواند راهگشا و حلال برخی از این مشکلات باشد.

کاربران پاکنام فود می توانند فهرست این پذیرندگان را ببینند و برای خرید با استفاده از کارت اعتباری روی پایانه های فروش شبکه پذیرندگان اقدام کنند، علاوه بر این نرم افزار موبایل کارت پاکنام قابلیت پرداخت الکترونیک و بدون کارت از طریق موبایل را نیز فراهم کرده است و پرسنل شرکت مواد غذایی پاکنام در بیانیه ای نسبت به راه اندازی این سامانه ابراز امیدواری کرده اند که با توسعه هر چه سریع تر این سامانه و به فراگیری اعطای خدمات اعتباری و رونق بخش به کسب و کار پذیرندگان، گامی بلند در جهت کاهش نگرانی های اقتصادی در جامعه بردارد.

خرید های اقساطی با استفاده از ضمانت شخص (سفته):

در این روش امکان خرید اقساطی با استفاده از سفته، فراهم شده است. حداکثر مدت بازپرداخت اقساط طبق نظر کارشناسان شرکت پاکنام فود صورت می گیرد و کارشناسان حداکثر تا 24 ساعت پس از ثبت سفارش با شما تماس گرفته و تصاویر مدارک درخواستی را از شما دریافت می کنند. شما برای تسریع امور می توانید لیست مدارک مورد نیاز را با مراجعه به صفحه، اطلاعات و مدارک خواسته شده را جهت بررسی و اعتبارسنجی آماده نمایید. بعد از ارسال تصاویر مدارک، اطلاعات شما حداکثر تا 72 ساعت مورد بررسی و اعتبارسنجی واحد حقوقی، قرار گرفته و در صورت تایید مدارک، کارت اعتباری، یا دفترچه معیشتی و... شما صادر می شود که حاوی یک کد می باشد. پس از دریافت کارت اعتباری که به آدرس شما ارسال می شود، می توانید به صورت آنلاین یا حضوری محصولات مورد نظر خود را از شرکت مواد غذایی پاکنام فود خریداری نمایید.

بستن
مقایسه